Chtěl bych Vás přivítat na svých stránkách. Ať už jste sem zamířili náhodou nebo s jasným cílem, tak doufám, že jste našli, co jste si přáli a zase se na naše stránky vrátíte.

Vítám Vás na palubě pomyslné lodi, která vyplouvá s cílem objevovat kraje daleké, vyplouvá za kořením, chutěmi celé Země. Budeme putovat za poznáním vzdálených zemí. Naším cílem bude objevit známé i neznámé chutě, vůně a přinést je i na Váš stůl.  Základem se stává indická kuchyně, díky svojí rozmanitosti, bohatosti a rozličným chutím. Můžete si vybrat z celé škály koření, hotových jídel, ochucovadel, které jistě obohatí Váši kuchyni. Budete si nejen moci vybrat již hotové základy jídel, ale také si podle receptů uvařit svoje vlastní. Loď jsme prozatím zakotvili v Indii, ale pokud se bude dařit, čekají nás další objevitelské plavby a výpravy do dalších zemí. V plánu je Persie, Korea, Japonsko, země severní Afriky, blízkého Východu nebo třeba střední Ameriky. Záleží jen na Vás, jestli svým zájmem o objevování nových chutí tyto další výpravy podpoříte.

Blízkým plánem je využití poznatků a zkušeností z cest vzdálených k otevření vlastní výroby. Na základě vlastní zkušenosti a zájmu okolí o mé pionýrské pokusy, by se mohlo jednat o výrobu džemů, marmelád, různých past, čatní, ale i využití spolupráce s mými přáteli v různých částech světa, jejich rodinných receptů. Vše s maximálním využitím regionálních produktů, šikovných lidí v okolí, jejich úspěšné práce, stejně tak jako využití nejen vlastních zdrojů, ale i těch, které nabízí příroda kolem nás.

Doufám, že jste u nás rádi nakupovali a že se budete vždy zase rádi vracet, že o nás řeknete svým přátelům a že i díky Vám se bude tento e-shop rozvíjet ke spokojenosti Vás všech. Budu rád za každou zpětnou vazbu, budu rád za Vaše nápady, za poznatky z cest, za Vaše hodnocení i připomínky…

 

                                                                                             Standa

                                                                                          www.vuneachutezeme.cz